50.042.10 TEE LADY - Женска спортска маица со кратки ракави

S M L XL XXL
Лагер 0 0 409 168 344
Пристигнување 400
27.07.24.


Основни информации

Код 50.042.10-S
Модел TEE LADY
Опис Женска спортска маица, благо струкирана, шиена од страна, околувратник од идентичен материјал како и маицата, ткаенина со функција за впивање и брзо сушење, рефлективни детали на грбот
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 50/5/1
Нето тежина 0.07 kg
Материјал Полиестер
Пол Женски, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605025697819

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Плесликувач, Сито, Сублимација

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0.47 x 0.35 x 0.12 m
Бруто тежина на картон 4.19 kg
Волумен на картонот 0.020 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 610990200000

Поврзани производи

Promobox