57.067.10 TEN JACKET - Работна јакна

XS S M L XL XXL 3XL
Лагер 35 52 86 309 264 196 78
Пристигнување 20
20.09.24.
50
20.09.24.
50
20.09.24.
50
20.09.24.
80
20.09.24.
40
20.09.24.


Основни информации

Код 57.067.10-XS
Модел TEN JACKET
Опис Работна јакна, висока јака, капуљача во јаката, еластични ранфли околу ракавите со чичак лента за прилагодување на ширината на ракавите, подолг заден дел, три џеба на градите и два предни џеба, еден внатрешен џеб, скриен внатрешен џеб со патент на грбот за лесен пристап при печатење
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 10/1
Нето тежина 0.75 kg
Бар код 8605040030776

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 10
Димензии на картон димензии 0.58 x 0.385 x 0.4 m
Бруто тежина на картон 8.62 kg
Волумен на картонот 0.089 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 620190000000

Поврзани производи

Promobox