58.020.20 TEXAS WOMEN - Женски фармерки

26 27 28 29
Лагер 98 257 112 35


Основни информации

Код 58.020.20-26
Модел TEXAS WOMEN
Опис Женски фармерки, класичен крој, со прави ногавици, средна длабочина, два предни џеба, два задни џеба
Бренд EXPLODE
Боја Сина
Пакување 20/1
Нето тежина 0.42 kg
Состав 82% памук, 16% полиестер, 2% еластин
Материјал Памук
Пол Женски, Twin модел
Крој Класично
Бар код 8605040011232
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.6 x 0.41 x 0.16 m
Бруто тежина на картон 9.82 kg
Волумен на картонот 0.039 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 620462310000
Promobox