special deal

50.033.10 TOP GUN LADY - Женска памучна поло маица

S M L XL XXL
Лагер 0 0 0 0 260
Пристигнување 500
30.08.23.
1.000
30.08.23.
600
30.08.23.
500
30.08.23.
100
30.08.23.


Основни информации

Код 50.033.10-S
Модел TOP GUN LADY
Опис Женска поло маица, благо струкирана, шиена од страна, дупли штеп на дното, ранфли околу ракавите, четири копчиња во боја на маицата, резервно копче, зајакнета со лента по должината на вратот и дополнителни штепови по должината на рамената, околу пазувите и ранфлите
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 50/5/1
Нето тежина 0.19 kg
Материјал Памук
Граматура 210 g/m2
Пол Женски, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605025684086

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0.47 x 0.36 x 0.25 m
Бруто тежина на картон 10.70 kg
Волумен на картонот 0.042 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610610000000

Поврзани производи

Promobox