58.062.10 TRIGGER - Работен елек

S M L XL XXL 3XL
Лагер 22 167 337 326 142 45


Основни информации

Код 58.062.10-S
Модел TRIGGER
Бренд TEKTON PRO
Боја Црна
Пакување 25/1
Нето тежина 0.33 kg
Состав 65% полиестер, 35% памук
Материјал Памук, Полиестер
Граматура 190 g/m2
Пол Машки
Бар код 8605040043257

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 25
Димензии на картон димензии 0.6 x 0.405 x 0.18 m
Бруто тежина на картон 9.02 kg
Волумен на картонот 0.044 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 620190000000
Promobox