3D поглед
Лого студио
Спецификација
Отпечаток
Поглед на залихи

20.074.10 TURBO SOFT - Електронска запалка

Лагер
3.699
Пристигнување 120.000 24.08.24.


Основни информации

Код 20.074.10
Модел TURBO SOFT
Бренд ITEK
Боја Црна
Димензија 8.3 x 2.6 x 1.3 cm
Пакување 1000/50
Нето тежина 0.02 kg
Материјал Пластика
Тип на производ Електронски, Турбо
Дополнителна опрема Гумирана површина
Перформанси Ветроупорен
Бар код 8605040026618
Дополнителна документација ISO 9994, EN 13869

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Дигитална
Препорачена димензија на печат 5 x 1.4 cm

Логистички информации

Парчиња по картон 1000
Димензии на картон димензии 0.435 x 0.299 x 0.294 m
Бруто тежина на картон 22.22 kg
Волумен на картонот 0.038 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 961320000000

Поврзани производи

Promobox