37.948.10 ULTRA - Држач за мобилен телефон и безжичен полнач

Лагер
78


Основни информации

Код 37.948.10
Модел ULTRA
Бренд PIXO
Боја Црна
Димензија 11 x 10 x 9 cm
Пакување 50/1
Нето тежина 0.13 kg
Капацитет 10 W
Материјал Пластика
Тип на производ Влез Type-C
Дополнителна опрема Поклон пакување, Безжично полнење
Бар код 8605040088401

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Тампон

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0.39 x 0.25 x 0.52 m
Бруто тежина на картон 7.46 kg
Волумен на картонот 0.051 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 850440909000
Promobox