50.039.10 UNA - Женска памучна поло маица

S M L XL XXL
Лагер 0 0 376 123 272
Пристигнување 300
28.07.23.
500
28.07.23.
600
28.07.23.
200
28.07.23.
100
28.07.23.


Основни информации

Код 50.039.10-S
Модел UNA
Опис Женска поло маица, благо струкирана, шиена од страна, дупли штепови на ракавите и дното, четири копчиња во боја на маицата, резервно копче, зајакнета со лента по должината на вратот и дополнителни штепови по должина на рамената
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 50/5/1
Нето тежина 0.15 kg
Материјал Памук
Граматура 180 g/m2
Пол Женски, Twin модел
Крој Струкирани
Бар код 8605025676975

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0.48 x 0.37 x 0.25 m
Бруто тежина на картон 8.78 kg
Волумен на картонот 0.044 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610610000000
Promobox