new

37.961.10 VEKTOR PD -

Лагер
681
Пристигнување 1.064 03.07.24.


Основни информации

Код 37.961.10
Модел VEKTOR PD
Боја Црна
Димензија 10.4 x 6.6 x 1.4 cm
Пакување 76/1
Нето тежина 0.19 kg
Капацитет 5.000 mAh, 15 W
Тип на производ Излез Type-C, Влез молња, Влез Type-C, PD Type-C
Дополнителна опрема Поклон пакување, Безжично полнење, Брзо полнење, Магнетен прстен
Бар код 8605040031247

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Дигитална

Логистички информации

Парчиња по картон 76
Димензии на картон димензии 0.4 x 0.23 x 0.24 m
Бруто тежина на картон 15.00 kg
Волумен на картонот 0.022 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 850760009000

Поврзани производи

Promobox