56.015.11 VELVET 30 - Микрофибер пешкир

Лагер
2.262


Основни информации

Код 56.015.11
Модел VELVET 30
Опис Пешкир, кука од ластика во боја на пешкирот
Бренд EXPLODE
Боја Темно сива
Димензија 30 x 50 cm
Пакување 200/25/1
Нето тежина 0.03 kg
Материјал Микрофибер
Граматура 190 g/m2
Бар код 8605040026861
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито, Сублимација

Логистички информации

Парчиња по картон 200
Димензии на картон димензии 0.53 x 0.33 x 0.18 m
Бруто тежина на картон 7.74 kg
Волумен на картонот 0.031 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 630293900000
Promobox