56.016.11 VELVET 50 - Микрофибер пешкир

Лагер
Резервирани
1.442
75


Основни информации

Код 56.016.11
Модел VELVET 50
Опис Пешкир, кука од ластика во боја на пешкирот
Бренд EXPLODE
Боја Темно сива
Димензија 50 x 100 cm
Пакување 100/25/1
Нето тежина 0.10 kg
Состав 80% полиестер, 20% полиамид
Материјал Микрофибер
Граматура 190 g/m2
Бар код 8605040026915
Дополнителна документација Извештај од испитувањето

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито, Сублимација

Логистички информации

Парчиња по картон 100
Димензии на картон димензии 0.545 x 0.55 x 0.185 m
Бруто тежина на картон 11.60 kg
Волумен на картонот 0.055 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 630293900000
Promobox