Сублимација
Лого студио

Спецификација

Поглед на залихи

56.010.90 WELLNESS 30 - Пешкир за лице

Лагер
0
Пристигнување 12.000 15.08.24.


Основни информации

Код 56.010.90
Модел WELLNESS 30
Опис Пешкир, 400 г / м2, бордура за брендирање ширина 8 см, кука од памучна лента во боја на пешкирот Димензии: 30 х 50 см ткаенини: 96% памук, 4% полиестер пакување: 200/25/1 препорачано печатење: сублимација на бои
Бренд EXPLODE
Боја Бела
Димензија 30 x 50cm
Пакување 200/25/1
Нето тежина 0.07 kg
Материјал Памук, Полиестер
Kolekcija WELLNESS
Граматура 400 g/m2
Тема Сублимација
Бар код 8605025659282

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Сублимација
Препорачена димензија на печат 8 x 30cm

Логистички информации

Парчиња по картон 200
Димензии на картон димензии 0.52 x 0.33 x 0.46 m
Бруто тежина на картон 14.02 kg
Волумен на картонот 0.079 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 630260000000

Поврзани производи

Promobox