special deal

52.013.10 WING - Дуксер со раглан ракави и кружен израз

XS S M L XL XXL 3XL
Лагер 83 235 800 1.487 1.493 398 149


Основни информации

Код 52.013.10-XS
Модел WING
Опис Дуксер, еластични ранфли околу вратот, на ракавите и на дното, околувратник зајакнет со лента, украсни штепови на околувратникот, ракавите, рамениците и на дното
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 25/5/1
Нето тежина 0.29 kg
Материјал Памук
Дополнителна опрема Лесно отстранлива етикета
Пол Унисекс
Крој Класично
Бар код 8605040007952

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 25
Димензии на картон димензии 0.48 x 0.35 x 0.23 m
Бруто тежина на картон 8.32 kg
Волумен на картонот 0.039 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 611020910000

Поврзани производи

Promobox