special deal

52.006.10 WINNER - Дуксер со капуљача и патент

XS S M L XL XXL
Лагер 0 0 0 0 875 23
Пристигнување 300
26.07.24.
300
03.10.24.
1.000
26.07.24.
1.500
03.10.24.
2.200
26.07.24.
2.000
03.10.24.
3.000
26.07.24.
3.500
03.10.24.
3.900
03.10.24.
800
26.07.24.
1.700
03.10.24.


Основни информации

Код 52.006.10-XS
Модел WINNER
Опис Дуксер, два предни џеба, врвка во капуљачата во боја на дуксерот, еластични ранфли на ракавите и на дното, дополнителни штепови на ракавите, рамената и на дното, околувратник зајакнет со лента
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 20/5/1
Нето тежина 0.47 kg
Материјал Памук
Пол Унисекс
Крој Класично
Бар код 8605025673554

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 20
Димензии на картон димензии 0.59 x 0.4 x 0.37 m
Бруто тежина на картон 10.92 kg
Волумен на картонот 0.087 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610220900000

Поврзани производи

Promobox