53.003.10 WINTER - Зимска капа

Лагер
0


Основни информации

Код 53.003.10
Модел WINTER
Опис Зимска капа, Материјал акрил, Величина универзална
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 100/10/1
Нето тежина 0.06 kg
Материјал Акрил
Бар код 8605025608778

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез

Логистички информации

Парчиња по картон 100
Димензии на картон димензии 0.225 x 0.43 x 0.47 m
Бруто тежина на картон 6.12 kg
Волумен на картонот 0.045 m3
Земја на потекло Кина
ХС код 650500900000

Поврзани производи

Promobox