new
special deal

50.065.10 ATLANTIC -

S M L XL XXL 3XL
Лагер 0 0 0 0 0 0
Пристигнување 600
05.07.24.
2.000
05.07.24.
3.600
05.07.24.
3.600
05.07.24.
1.800
05.07.24.
500
05.07.24.


Основни информации

Код 50.065.10-S
Модел ATLANTIC
Опис Странично шиена, дупли штепови на дното и околу пазувите, манжетни околу ракавите, две копчиња во боја на маицата, резервно копче, околувратник зајакнет со лента и дополнителни штепови по должина на рамената
Бренд EXPLODE
Боја Црна
Пакување 50/5/1
Нето тежина 0.00 kg
Материјал Памук
Дополнителна опрема Лесно отстранлива етикета
Граматура 210 g/m2
Пол Унисекс, Twin модел
Крој Класично
Бар код 8605040085424

Печатете информации

Препорачан тип на печатење Вез, Плесликувач, Сито

Логистички информации

Парчиња по картон 50
Димензии на картон димензии 0 x 0 x 0 m
Бруто тежина на картон 0.00 kg
Волумен на картонот 0.000 m3
Земја на потекло Бангладеш
ХС код 610510000000

Поврзани производи

Promobox